Головна         Про центр         Контакти


 
Події та коментарі

Хроніка діяльності центру

Видання центру

Твори Дмитра Донцова

Д.Донцов: постать та інтерпретації

Традиція Вісниківства

Ідея націоналізму: основи та філософія

Український націоналістичний рух: історія та історіософія

Націоналізм у світі

Актуальні проблеми націоналізму: націоцентрична аналітика

Християнство і націоналізм

Меч духовний: полеміка

Мовами світу

Архів статей

Архів відео
24 вересня 2011 р.Б. в Одесі відбулася презентація збірки Василя Іванишина “Державність нації”

У приміщенні Українського клубу Одеси відбулася презентація збірки славної пам’яті Провідника ВО “Тризуб” ім. С.Бандери полковника В.Іванишина “Державність нації”. Ідеологічно-виховний референт Організації Віктор Сердулець розповів про “Тризуб”, його історію та завдання. Також мова йшла про перспективу створення новітнього організованого націоналістичного руху на базі “Тризубу” та інших націоналістичних організацій, що виконуватиме в суспільстві ту роль, яку свого часу виконувала ОУН. В промові йшлося про світоглядні моменти українського націоналізму й ідеї, на котрих наголошував в своїх працях Василь Іванишин.

У залі зібрались зацікавлені студенти. Під кінець презентації відбулася жвава дискусія щодо того, яким чином згуртувати антирежимний політикум, українське суспільство, як творити з молодої людини справжнього патріота. На завершення було розповсюджено всі примірники книг В.Іванишина та роздано організаційну газету “Бандерівець”. Сподіваємось, що посіяне зерно дасть свій плід.

П.М. Завітали “в гості” на презентацію також шавки проросійського криміналітету – такі-собі два журналісти-дезінформатори з інтернет-ресурсу бандита Маркова. Поводились ввічливо і непримітно та покинули залу на самому початку заходу. Опісля – написали антиукраїнську нісенітницю в інтернеті про речі, які навіть не застали через власну непосидючість.

Хай би що там промосковські прихвосні не гавкали, відпрацьовуючи гроші господарів – українська національна ідея перемагає!

Прес-служба ВО “Тризуб” ім. С.Бандери(1883 – 1973)

Науково-ідеологічний центр імені Дмитра Донцова
Роwеrеd bу Аgеd Prоgrаmmеr SіMаn СMS 1.4