Головна         Про центр         Контакти


 
Події та коментарі

Хроніка діяльності центру

Видання центру

Твори Дмитра Донцова

Д.Донцов: постать та інтерпретації

Традиція Вісниківства

Ідея націоналізму: основи та філософія

Український націоналістичний рух: історія та історіософія

Націоналізм у світі

Актуальні проблеми націоналізму: націоцентрична аналітика

Християнство і націоналізм

Меч духовний: полеміка

Мовами світу

Архів статей

Архів відео
Визрівають системні зміни

Концентруючись на засудженні та обговоренні найбрудніших виборів в історії України, мало хто звернув увагу на найголовніший результат цих виборів, який містить позитивні тенденції та перспективи українського розвитку.

По-перше, зафіксовано найнижчу явку виборців. По-друге, число тих, котрі відзначили останню графу – не підтримую жодного кандидата, найбільше.

Відкинувши фальсифікації, а ми мусимо реально дивитися на речі, адже за рахунок цих категорій виборців добирали голоси «переможці», обидві цифри, насправді, мають бути значно вищими. Однозначно, у виборах не брала активну участь більша частина електорату, або іншими словами, вибори залишилися поза життєвими інтересами більшості громадян України. «Противсіхи», які отримали таку назву від тих, що знаходяться в полоні власних ілюзій, фактично, стали найбільшим неформальним добровільним громадським об’єднанням в Україні.

Висновки:

1) Партії разом з їхніми лідерами перестали бути суб’єктом-об’єктом народної уваги та сподівань і не можуть вважатися наповнювачем влади.

2) Не реалізовано фундаментальне твердження: «Народ – єдине джерело влади».

3) Ігнорування влади народом землі, на території якого вона діє, свідчить про її нелегітимність.

4) З’явилася сила, незаангажована будь-якими внутрішніми та зовнішніми політичними чинниками, а підпорядкована виключно національним інтересам Української Держави.

Прогноз – справа невдячна, і все ж: вибори до Верховної Ради ще відбудуться, але стануть останнім цвяхом у домовину владної партії та її сателітів. Недовго гратиме музика «переможцям».

Ера споживацтва закінчується. Наступає ера духовного самоусвідомлення людей, що мешкають на етнічних українських теренах. Українська Соборна Самостійна Держава – це реалія найближчого майбутнього.

Насамкінець вітання: всім справжнім поодиноким переможцям, які власним жертовним прикладом, християнськими та людськими чеснотами, добропорядністю, національною самосвідомістю вселили віру у справедливість своїм виборцям.

Маркіян Гудз, провідник Організації «Вічна Україна», учасник Громадянського руху «Відсіч»

02.11. 2010(1883 – 1973)

Науково-ідеологічний центр імені Дмитра Донцова
Роwеrеd bу Аgеd Prоgrаmmеr SіMаn СMS 1.4